ציוני דרך בהפועל

1924

נוסד הסניף הראשון של הפועל חיפה .מספר חודשים קודם לכן הוקמה הקבוצה הראשונה שנשאה את השם "הפועל".

1926

ב-15 במאי התכנסה בתל אביב מועצת הייסוד של  הפועל כהתאגדות ארצית .

1927

הצטרף הפועל לאינטרנציונל ספורט הפועלים .

1928

בחודש ספטמבר נערך כינוס "הפועל" הראשון בהשתתפות 780 ספורטאים מ-18 סניפים.

1929

הוזמנה קבוצת הפועל למשחקי הכדורגל בסוריה וזכתה בנצחונות

1930

התקיים הכנוס  השני של הפועל.

1931

הופעה ראשונה של משלחת הפועל  באולימפיאדת  ספורט  הפועלים בוינה .

1932

הפועל חגג את הכינוס השלישי ,בהשתתפות רבבה של ספורטאים .

1936

יצאה משלחת ספורטאי הפועל לאולימפיאדה העממית בברצלונה שלא נערכה בגלל מלחמת אזרחים שפרצה בספרד.

1937

הפועל שיגר משלחת לאולימפיאדת הפועלים באנטוורפן ,האחרונה לפני מלחמת העולם השנייה.

1938

"בחינת היכולת " ממנה התפתח "אות הספורטאי" הונהגה בהפועל .

1943

נערכה הצליחה הראשונה של הכנרת בהשתתפות 19 גברים ו-4 נשים .

1948

במלחמת הקוממיות התגייסו חברי הפועל לצה"ל על כל שלוחותיו . הפעילות הספורטיבית התחדשה ב-1950 .בשנה זו ניצח הפועל במרוץ העצמאות הראשון במסלול יפו –ירושלים .

1951

חתימת ההסכם להסדר יחסי הספורט  בין הפועל למכבי

1952

נערך בנוסף לכינוס החמישי ,הראשון במדינת ישראל  המרוץ הראשון להקפת התבור לזכרו של אלוף שדה.

1954

בוטלה שיטת ה"פיפטי-פיפטי "בהתאחדות לכדורגל .המהלך הראשון בדמוקרטיזציה של הספורט במדינת ישראל.

1955

הוקמה המחלקה לספורט במקומות העבודה  במרכז "הפועל".

1956

הכינוס השישי של הפועל.

1961

הכינוס השביעי-33 מדינות מארבע יבשות השתתפו.

1962

הפועל באפריקה.שיגור מומחי "הפועל" לארגן מופעי ספורט ביבשת השחורה .

1965

היגיעה לסיומה שיטת ה"פיפטי-פיפטי" בהתאחדות לספורט .ומועצת הפועל החליטה על הקמת האגף לספורט עממי.

1966

הכינוס השמיני

1967

פרצה מלחמת ששת הימים ותבעה קרבנות גם בקרב חברי "הפועל".השתתפו 3000 רצים בהקפת התבור ה-15

1970

עמדה בסימן חיזוק המסגרת בשמונה מחוזות .ספורטאי "הפועל " גילו יכולת רבה בתחרויות ספורט הפועלים  באירופה ,במשחקי עמי אסיה בבנגקוק ובאירועים בינלאומיים אחרים.

1971

הכינוס התשיעי

1972

י"א חברי המשלחת הישראלית לאולימפיאדת מינכן בינם תשעה חברי "הפועל"  נרצחים ע"י מחבלים .

1974

ספורטאי הפועל היוו רוב במשלחת שהצטיינה במשחקי עמי אסיה בטהרן.

1975

חגיגות יובל  ה-50 להתאגדות ו-55 להסתדרות וכינוס הפועל ה-10 (העשיר בהישגים מעולים)

1976

נערכה הוועידה השביעית של הפועל ויצחק אופק נבחר למזכיר הכללי .

1977

הוחלט על ביטול הגדרת הכדורגל החובבני בליגות העליונות בלבד.

1978

הוחלט על הקמת התאגידים בכדורגל ובכדורסל בליגות העליונות בלבד.

נערך קונגרס אינטרנציונל  ספורט הפועלים במכון ווינגייט

1979

נערך כינוס הפועל ה-11 שהיה אירוע הספורט הגדול ביותר שנערך עד אז בישראל.בלטו באירוע זה מספר גדול של אלופי עולם ,אלופי מדינות ואורחים רבים נציגי התאחדויות הספורט הבינלאומיות .

1980

הוועידה השמינית של הפועל.

1981

מרתון תל אביב הראשון בהשתתפות 300 ספורטאים .חלקם מרתון מלא וחלקם חצי מרתון.

1982

הושגו 251 תוארי אליפות בכל ענפי הספורט ,שיא בהישגי ההתאגדות .הבולטים שבהם "הפועל" כפר סבא ,אלופת המדינה בכדורגל,הפועל רחובות זכתה בתואר הכפול בכדוריד.

1983

כינוס הפועל ה-12:27 ענפי ספורט,1630 ספורטאים מ-34 מדינות ,ספורטאי צמרת עולמיים ,38 שיאי כינוס חדשים ,נחנך בת"א אצטדיון הא"ק עם 6000 מושבים ומערכת אלקטרונית.

1984

נחתם הסכם בין מרכזי להגבלת תשלומים למאמנים ושחקנים בכדורגל והסכם להקפאת יחסי הכוחות בהתאחדות לכדורגל עד שנת 1989,בהתאחדות לספורט ובאיגוד לכדורסל עד שנת 1991.

1985

מושב ב' של וועידת הפועל ה-9 נערך בנס-ציונה.

1986

מושב ג' של וועידת הפועל ה-9 נערך בחיפה.

נחתמה האמנה בין מרכזית להגבלת התשלומים לשחקני כדורסל .

262 אליפויות ומחזיקי גביע להפועל בכל הענפים.

1987

בין 4-11 במאי נערכו משחקי הפועל ה-13 .במשחקים השתתפו 2000 ספורטאים מחו"ל מ-36 מדינות שהתחרו ב-26 ענפי ספורט שונים.

1988

בחודש מרץ נערכה וועידת הפועל בירושלים .הפועל זכתה באליפות הכדורגל  ו":הפועל גליל עליון בגביע המדינה בכדורסל.

1989

הוקם המינהל לספורט ייצוגי במרכז הפועל וקבוצות הייצוג בכדורגל,כדורסל,כדוריד וכדורעף הוצאו מתחום האחריות של מועצות הפועלים.

1990

ב-5 באפריל אישרה הוועידה של ההסתדרות שינויים בפרק "הפועל" בחוקת ההסתדרות.עיקר השינויים –במבנה מוסדות ההתאגדות.

-פתיחת השערים של בריה"מ,הביאה לגל עליה,בתוכם ספורטאים מצטיינים שהצטרפו להפועל.

-הופעל טוטו-תיקו-משחק חדש של המועצה להסדר ההימורים בספורט,שנועד להבטיח אמצעים לקיום הספורט בישראל.

-ב-20 באוגוסט נבחר יורם אוברוקוביץ ליו"ר מועצת המנהלים ויעקב אבימור למנכ"ל הפועל.

1991

בין ה06-13 במאי נערכו משחקי הפועל ה-14. במשחקים השתתפו 600 ספורטאים מחו"ל מ-20 מדינות שהתחרו ב-12 ענפי ספורט שונים.

בגלל בעיות תקציב נערכו משחקי הפועל במתכונת מצומצמת .

-ב9 במאי אישרה מועצת ההסתדרות הכ"ט שינויים בפרק הפועל בחוקת ההסתדרות.השינוי העיקרי-שהספורט הייצוגי לא יהיה חלק ממועצות הפועלים,אלא הוא ינוהל באמצעות עמותות ,שתקנוני הן יובאו לאישור מועצת המנהלים של הפועל.

1992

הועדה המרכזת אישרה ברב קולות הקמת עמותות לספורט הייצוגי בליגות הגבוהות ,הוצאתן מאחריות מועצת הפועלים והעברת האחריות למרכז "הפועל"

31 ספורטאים יצגו את ישראל באולימפיאדת ברצלונה,מתוכם 21 ספורטאי הפועל .

לראשונה זכתה ישראל במדליות אולימפיות .

בענף הג'ודו זכתה יעל ארד (מכבי ת"א) במדליית כסף ואורן סמדג'ה (הפועל ב"ש)במדליית ארד.

- ברוב ענפי הכדור זכו קבוצות הפועל בגביע המדינה:

  1. כדורגל-הפועל פ"ת
  2. כדורסל-הפועל גליל עליון
  3. כדורעף-הפועל העמקים
  4. הפועל מטה אשר(נשים)
  5. כדוריד-הפועל ראשון לציון(גברים ונשים)

1993

ועידת הפועל ה-11 נערכה בשפיים ב-2 מרץ .

ב-2 במאי נבחרו לקדנציה שנייה יורם אוברוקביץ ליו"ר מועצת המנהלים ויעקב אבימור למנכ"ל הפועל.

קבוצת הכדורסל של הפועל גליל עליון זכתה לראשונה בתולדותיה באליפות המדינה .הפועל ת"א זכתה בגביע המדינה בכדורסל.

בכדוריד-קבוצת הפועל ראשון לציון (גברים ונים )זכו בתואר הכפול:אליפות וגביע.

בכדורעף:הפועל בתים –אלופת המדינה (גברים) והפועל מטה אשר(נשים)

1994

בכדוריד-הפועל ראשון לציון זכתה בתואר הכפול –אליפות ומחזיקת גביע המדינה וקבוצת הנשים של הפועל ראשון לציון זכתה באליפות המדינה.

בכדורעף –הפועל מטה אשר זכתה באליפות המדינה והפועל מטה אשר זכתה בתואר הכפול –אלופת המדינה ומחזיקת הגביע.

1995

בין7-17 ביוני נערכו משחקי הפועל ה-15 ,במשחקים השתתפו 2,300 ספורטאים מ-42 מדינות שהתחרו ב21 ענפי ספורט שונים ב-15 ישובים,מנהרייה בצפון ובאר שבע בדרום.

1996

הפועל ירושלים זכתה  בגביע המדינה בכדורסל,הפועל ראשון לציון-אלופת המדינה ומחזיקת הגביע בכדוריד.הפועל פתח תקווה –אלופת המדינה בכדוריד,נשים.

הפועל העמקים-אלופת המדינה ומחזיקת  הגביע בכדורעף.הפועל מטה אשר-מחזיקת גביע המדינה בכדורעף נשים.

  • 25 ספורטאים ייצגו את המדינה באולימפיאדת אטלנטה ,מתוכם 18 ספורטאי הפועל,הגולש גל פרידמן זכה במדליית ארד בגלשני רוח.

1997

  • ביוני התקיימה וועידת  הפועל ה-12 בקיבוץ שפיים.דירקטוריון הפועל בחר בעמי אוריון כמנכ"ל הפועל ,כמו כן נערכו במהלך המחצית הראשונה של השנה בחירות בכל סניפי הפועל.
  • בחירות ברוב איגודי הספורט נערכו במהלך השנה והבולטים שבהם התאחדות לכדורגל וכל איגודי הספורט שהיו מסונפים בעבר להתאחדות לכדורגל .
  • הפועל באר שבע זכתה  בגביע המדינה בכדורגל .
  • הפועל ירושלים זכתה בגביע המדינה לכדורסל.
  • הפועל עמק חפר /כפר סבא נשים זכתה באליפות המדינה וגם בגביע המדינה בכדורעף.

1998

בתחילת השנה נכנס לתפקידו  מנכ"ל הפועל אברהם אלמוג (תת אלוף במילואים) לאחר אישור פה אחד של  הדירקטוריון.

נערכו בחירות לאיגוד הכדורסל ,הכדורגל והטניס ונציגי הפועל נבחרו לעמוד פעם נוספת בראשי איגודים אלה .

בספטמבר התקיימה הספורט יאדה ה-18 המסורתית באילת בהשתתפות שיא של כ-6000 ספורטאים ,מאמנים,שופטים,ראשי קבוצות  ופעילים.התחרויות נערכו ב-12 ענפי ספורט על תואר אלוף האלופים .

הישגים בולטים:

עמית ענבר-אלוף ארופה בגלשני מפרש "מיסטראל" וסגן אלוף העולם

לינור קליגר וורד בוסקילה זכו באליפות  עולם לנשים במפרשיות מדגם 420.

יורי יבצ'יצ'יק זכה במדליית ארד באליפות העולם בהיאבקות.

מיכאל קלגנוב זכה באליפות העולם בקיאקים.

1999

האתלטית אסתר רוט  שחמורוב מהפועל זכתה בפרס ישראל

הפועל חיפה זכתה באליפות  המדינה בכדורגל.

הפועל תל אביב זכתה בגביע המדינה בכדורגל

הפועל ראשון לציון זכתה באליפות ובגביע המדינה לגברים בכדוריד.

הפועל פתח תקווה זכתה באליפות ובגביע המדינה לנשים בכדוריד.

הפועל קריית טבעון זכתה באליפות המדינה לכדור מים.

הפועל מטה אשר זכתה באליפות ובגביע המדינה לגברים בכדורעף.

הפועל קריית אתא זכתה בגביע המדינה לנשים בכדורעף

בוריס פולק זכה בגביע העולם בקליעה.

בחולון נערכה אליפות הקסיט בכדוריד,הפועל מקום שני .

בווינגייט נערכה אליפות הקסיט בטניס שולחן ,הפועל מקום ראשון קבוצתי ,

הפועל ישראל התקבלה להתאחדות האירופאית לספורט במקומות עבודה.

הספורט יאדה ה-19 בטבריה,בהשתתפות 5000 ספורטאים.

2000

מתוך 40 ספורטאים לאולימפיאדת סידני 2000-24 ספורטאים מהפועל.

בנתניה אליפות csitבכדורסל נבחרת הפועל זכתה במקום הראשון.

קלגנוב זכה באליפות אירופה ב-1000 מטר בקיאקים ובמקום השני ב-500 מטר.

הפועל ראשון לציון זכתה באליפות המדינה לגברים בכדוריד.

בכדורגל.הפועל תל-אביב זכתה בגביע המדינה.

הפועל פתח תקווה זכתה בגביע המדינה לנשים בכדוריד.

הפועל מטה אשר זכתה באליפות המדינה לגברים בכדורעף.

הפועל חצור /באר טוביה   זכתה בגביע המדינה לגברים בכדורעף.

הפועל קריית אתא  זכתה באליפות המדינה לגברים בכדור מים ובגביע המדינה .

הפועל קריית טבעון הגיע למקום השני  באליפות אירופה בשייט גלשנים מדגם מיסטרל .

הספורט יאדה ה-20 תחילת האלף השלישי ,באילת בהשתתפות כ-600 ספורטאים.

2001

אוקטובר 2000: הצלחה לספורטאי הפועל במשחקים האולימפיים בסידני : מדליית ארד למיכאל קלגנוב (עמק הירדן) בקיאקים ב-500 מ' רביעי ב1000 מ' .

יורי בסייצ'ק(עמק הירדן) רביעי  בהיאבקות 130 ק"ג .

שני קדמי וענת פבריקאנט (הפועל ת"א) מקום רביעי בשייט 470.

גוצ'ה צ'ייצ'יאשווילי (הפועל באר-שבע) –מקום שישי בשייט מיסטראל .

עמית ענבר (הפועל ת"א ) מקום שביעי בשייט מיסטראל.

גידי קליגר ואודי גל (הפועל ת"א ) זכו בשוויץ באליפות העולם לנוער עד 20 בשייט 420 ,וזכו באליפות  אירופה שייט מפרשיות -470 במקום השני .

ורד בןסקילה  ונירה קורניצקי (הפועל ת"א) –מקום שלישי אליפות אירופה שייט מפרשיות -470

דנה סולב (הפועל ת"א) מקום שלישי אליפות אירופה לנוער גלשני מיסטראל .

נשות הפועל קריית טבעון עשתה היסטוריה בהיותה קבוצת הכדור מים הראשונה שהעפילה לשמינית גמר גביע אירופה לאליפות.

מיקי חליקה (הפועל ירושלים) זכה במדליית ארד ב-400 מ' מעורב אישי -4:13.48 באליפות אירופה בבריכות קצרות בוולנסיה.

יואב גת מהפועל ירושלים עלה לגמר אליפות העולם ב-200 מ' גב והגיע למקום השמיני .

הפועל חיפה זכתה בגביע הטוטו בכדורגל –ניצחה בגמר ,ברמת גן את ביתר ירושלים.

הפועל כפר סבא –אלופת המדינה גברים ומחזיקת גביע המדינה בכדורעף .

הפועל עירוני קריית אתא –אלופת ישראל בכדורעף נשים.

הפועל פתח תקווה אלופת המדינה לנשים בכדוריד ומחזיקת גביע המדינה.

הפועל ראשל"צ-אלופת המדינה בפעם ה-12 לגברים בכדוריד ,ומחזיקת גביע המדינה

אריק זאבי מהפועל בני-ברק-אלוף אירופה במשקל 100 ק"ג בג'ודו  בפאריס .מקום חמישי עד 100 ק"ג  ומקום שני באליפות העולם במשקל פתוח.

הפועל באר שבע עלתה לליגת העל בכדורגל ,הפועל רעננה עלתה לליגה הלאומית .

הפועל לב השרון זכתה במקום הראשון בליגה לאומית ב' בכדורסל. וכן למשחקי הגמר סל בכדורסל.

אלכסנדר דנילוב זכה בשתי מדליות ארד באקדח אוויר ובאקדח חופשי בגביע העולמי.

2002

2002-מיכאל קלגנוב מפועל עמק ירדן  זכה בשלוש מדליות זהב בסבב הגביע העולמי באטלנטה ב-200 מ' ,ב500מ'  וב-1000 מ' .

מיכאל ביילין (הפועל תלאביב) מקום שלישי באליפות העולם בהיאבקות .

רוני שקד(הפועל שדות ים) מקום 1באליפות העולם לנוער בשייט מיסטרל.

קבוצת הכדורגל של הפועל תלאביב השיגה תוצאות נפ]לאות בגביע אופ"א הבגביע ל1/4 גמר לאחר נצחונות על לוקומוטיב מוסקווה וצלסי הלונדונית מהקבוצות בבירות אירופה.

יואב גת (הפועל ירושליים) מקום 3 באליפות העולם בשחייה בבריכות 25 מ'.

תומר אור (הפועל חיפה) מקום 1 גביע העולם בסיוף רומח .

מיכאל בייליון (הפועל תלאביב )מקום שלישי

מיכאל קלגנוב (הפועל עמה"י) מקום 2 גביע העולם בקייאקים 500 מ' ו- 1000 מ'.

הפועל ת"א זכתה בגביע הטוטו בכדורגל.

הפועל מטה אשר זכתה בדאבל אליפות וגביע בכדוריד לנשים.

הפועל תל-אביב והפועל נהרייה עלו לליגת העל בכדורסל לאחר שהפועל תל-אביב זכתה באליפות הליגה הלאומית והפועל נהרייה תפשסה את המקום השני.

2003

גל פרידמן זכה במדליית זהב באלפיפות ארופה בגדודו עד 100 ק"ג .קבוצת הכדורעף של הפועל מטה אשר זכתה בדאבל אליפות וגביע המדינה .

קבוצת הכדורעף נשים של הפועל קרית אתא זכתה באליפות המדינה

הפועל תלאביב והפועל נהרייה עלו לליגת העל בכדורסל לאחר שהפועל תלאביב זכתה באליפות הליגה הלאומית

2008

כדורסל :                                                          

הפועל חולון           -         אלופת המדינה                          

הפועל ירושלים       -        מחזיקת גביע המדינה                

מ.כ. גבעת שמואל   -        אלופת ליגה לאומית                  

עירוני קרית אתא    -        אלפות ליגה לאומית                   

הפועל נס ציונה       -        אלופת ליגה ארצית -דרום          

הפועל חיפה           -        אלופת ליגה א' חיפה                  

הפועל אבו סנאן      -        אלופת ליגה ב' צפון                   

הפועל מרום גליל    -        אלופת ליגה ארצית                   

                                     נשים – צפון                               

כדורגל

הפועל פתח תקוה    -        אלופת ליגה לאומית                   

הפועל ירושלים       -        אלופת ליגה ארצית                    

הפועל אום אל פאחם-       אלופת ליגה א' צפון                   

הפועל עראבה        -        אלופת ליגה ב' צפון                   

הפועל חדרה          -        אלופת ליגה ב' צפון ב'                

הפועל משוש          -        אלופת ליגה ב' דרום ב'              

הפועל ערד             -        אלופת ליגה ב' דרום ב'              

הפועל אום אל גאנם          -        אלופת ליגה ג' יזרעאל               

הפועל כאוכב          -         אלופת ליגה ב' גליל עליון           

הפועל אורטודוכסים לוד     אלופת ליגה ג' - מרכז                                                                      

כדוריד

הפועל ראשל"צ       -        אלופת המדינה לבוגרים             

בני הרצליה            -        אלפות המדינה לנשים                     

אס"א ת"א              -        מחזיקת גביע המדינה לבוגרים    

הפועל ראשל"צ       -        מחזיקת גביע המדינה לנשים      

הפועל אשדוד         -        עלתה לליגה לאומית                  

הפועל נתניה          -        עלתה לליגה לאומית                  

כדורעף :

הפועל קרית אתא  – נשים   - אלופת המדינה                                    

שחייה :

הפועל ירושלים    - אלופת החורף והליגה

טניס שולחן :

עירוני גבעתיים    - אלופת המדינה לבוגרים

בדמינטון :

הפועל אור עקיבא קיסריה  -  אלופת המדינה

ג'ודו :

אריק זאבי   -   מדלית זהב  - טורניר פראג

                   -   מדלית  ארד -  אליפות אירופה בפורטוגל

                  -   מדלית כסף  - טורניר במדריד

שייט  :

אודי גל וגידי קליגר -  מדלית ארד אליפות העולם 2007בפורטוגל - דגם 470

                             -  מדלית ארד אליפות העולם 2008 באוסטרליה -דגם 470

אופיר הלוי            -  מדלית ארד אליפות העולם לנוער באיטליה בגלשן רוח

קייאקים :    

מיכאל קלגנוב   - אלוף ישראל ב-500 מ'

 רועי ילין           - אלוף ישראל  ב-1000 מ'                   

קליעה :        

גיא סטריק        -     שיא עולם 600 נק' – גביע העולם מינכן 2008 .

גיל סימקוביץ   גיל סימקוביץ  -     מדלית זהב – גביע העולם במינכן.                     

הפועל חולון   -      אלופת המדינה בכדורסל

הפועל ירושלים  -      מחזיקת גביע המדינה בכדורסל 

הפועל ירושלים  -      אלופת הליגה והחורף בשחייה 

הפועל ראשל"צ  -      אלופת המדינה בכדוריד 

הפועל קרית אתא  -      אליפות המדינה בכדורעף נשים                                                            

2009

הפועל חולון – מחזיקת הגביע בכדורסל  (הועתק מהיומן)

אירה ריסנזון – מדליית כסף בהתעמלות אומנותית באוניברסיטת בלגרד, מדליית כסף בגביע עולם- קייב, מקום 2 גמר כדור – גביע עולם – קייב אוקריאנה 2010

גיא ברנע – מדליית ארד בשחייה – אוניברסיטת בלגד

שחר צוברי – הפועל אילת שייט- מדליית זהב בגלשני ניל-פרייד – אליפות אירופה בת"א

אריק זאבי – הפועל בני ברק ג'ודו- מקום 5, עד 100 ק"ג- אליפות אירופה לבוגרים- טיביליסי

נועם מילס – הפועל כפר סבא סיוף (דקר)- מקום 7- אליפות אירופה לבוגרים – בולגריה

עידו הרפה – הפועל כפר סבא סיוף (דקר)- מקום 3- אליפות עולם לנוער

מעיין דוידוביץ – הפועל ת"א שייט – מקום 7, RS:X אליפות אירופה לבוגרים-ישראל

נמרוד משיח – הפועל עמק חפר שייט- מקום 10, RS:X אליפות אירופה לבוגרים-ישראל

גיל כהן ודנה ממרייב- הפועל ת"א שייט- מקום 2, שייט 470 – אליפות עולם לנוער

נמרוד משיח – הפועל עמק חפר שייט- מקום 2,  RS:Xאליפות עולם לבוגרים – רוטרדם

גל נבו- הפועל ירושלים שחייה- מקום 3, 400 מ.א, מקום 5, 200 מ.א., מקום 7, 200 פרפר -אליפות אירופה לבוגרים – תורכיה

גל נבו – הפועל ירושלים שחייה – מקום 6, 400 מ.א. – אליפות עולם לבוגרים – רומא

בסקין גריגורי- הפועל אשקלון סיוף (דקר)- מקום 7- גרנד פרי- איטליה

זינגרמן ויאצסלב – הפועל אשקלון סיוף (דקר) – מקום 3 – גביע עולם טאלין, אלוף המכללות של ארה"ב פעם שלישית ברציפות.

מרניוק אביטל – הפועל אשקלון סיוף (דקר) - מקום 1 , גביע עולם – הלסינקי נוער

2010

אלופת המדינה בכדורסל– הפועל גליל עליון

אליפות ליגה לאומית - מ.כ. הבקעה

עליה לליגת על בכדורסל– הפועל יקנעם/מגידו

אלופת ליגת על בכדורגל– הפועל תל אבי

אלופת ליגה לאומית בכדורגל– הפועל קרית שמונה

עליה לליגת על - הפועל אשקלון  

אלופת ישראל בדמינטון– הפועל אור עקיבא – קיסריה

אלופה ומחזיקת גביע ליגת על גברים בטניס שולחן– עירוני גבעתיים 

אלופה ומחזיקת גביע ליגת על נשים בטניס שולחן– הפועל קרית אונו

מחזיקת גביע ליגת נוער בטניס שולחן – הפועל טירת כרמל בנים

אלופת ליגה לאומית בוגרים בטניס שולחן- הפועל חולון, הפועל טירת הכרמל

אלופת ליגה לאומית נשים בטניס שולחן-  הישגי כרמיאל

אלופת ליגה לאומית נוער בטניס שולחן- הפועל רעננה

מחזיקת גביע המדינה בוגרים בכדוריד– אס'א תל אביב

אלופת ליגה לאומית בכדוריד– קרית אונו

אלופה ומחזיקת גביע נשים בוגרות בכדוריד – בני הרצליה

אלופה – נוער בכדוריד – הפועל ראשון לציון

אלופה ומחזיקת גביע נערות בכדוריד – בני הרצליה

אופיר הלוי – הפועל תל אביב שייט – מדליית זהב באליפות אירופה לנוער 2010, מדליית ארד באליפות עולם לנוער .

אמיר גלילי- מועדון שייט הפועל מכמורת/עמק חפר- מדליית ארד באליפות אירופה לנוער.

מאיה גלנץ – הפועל שדות ים שייט – מדליית ארד, דגם לייזר רדיאל – אליפות עולם לנוער.

אורן יעקב – הפועל שדות ים שייט – מדליית זהב , דגם לייזר רדיאל – אליפות עולם לנוער.

אלה שטיינברג – הפועל אפרא מעברות – מקום 7, אליפות אירופה בנשק אוויר- נורבגיה

נעם מילס – הפועל כפר סבא סיוף (דקר)- מדליית ארד – אליפות אירופה לבוגרות – לייפציג- גרמניה

רוני רבינוביץ – הפועל תל אביב התעמלות מכשירים- מקום 7- תחרות בינלאומית – ארה"ב

אירה ריסנזון – הפועל עירוני חולון התעמלות אומנותית – מקום 1, גמר חבל- גביע עולם – קייב אוקראינה

גל נבו – הפועל ירושלים שחייה - מקום 3, 400 מ.א – אליפות אירופה לבוגרים – תורכיה - 2009

גיא ברנע – הפועל ירושלים שחייה – מקום 3, 100 גב- אליפות המכללות – אוהיו ארה"ב

מיכאל דמיטרייב – הפועל ירושלים שחייה- מקום 3-4 , 10 ק"מ- סבב גביע עולם – ארגנטינה

גרביץ נטליה- הפועל רחובות אושו (קונג- פו)- מקום 3 קטגוריה- CHANG QUAN (אגרוף ארוך)-אליפות אירופה בוגרים 2010     

שרייר עידן- הפועל ת"א אושו (קונג- פו)-  – מקום 3- קטגוריה- DAOSHU (חרב), מקום 3- קטגוריה GUNSHU (מקל)- אליפות אירופה בוגרים 2010

קיריליוק אנסטסיה- הפועל רחובות אושו (קונג- פו)- - מקום 2- קטגוריה- CHANG QUAN  (אגרוף ארוך), מקום 2 - קטגוריה- JIANSHU  (חרב), מקום 1- קטגוריה QIANSHU (חנית)- אליפות אירופה לנוער 2010